Felhívás a Magyar Tenyésztésű Galopp Versenylovak Championátusa 2020 versenyre

Magyarországi Galopp Versenyló Tenyésztők Egyesülete által immár hagyományosan, az Agrárminisztérium támogatásával megrendezett, „Magyar Tenyésztésű Galopp Versenylovak Championátusa” verseny tavalyi díjátadóján Dallos Gyula miniszteri biztos úr jelentette be, hogy az Agrárminisztérium 2020. évben is támogatja a verseny megrendezését.

EZ ÚTON FELHÍVJUK A LÓTULAJDONOSOK FIGYELMÉT, HOGY A KORONAVÍRUS-JÁRVÁNY ELLENÉRE AZ AGRÁRMINISZTÉRIUM A TÁMOGATÁST A 2020. ÉVRE BIZTOSÍTOTTA, ÍGY BÍZVA A GALOPP LÓVERSENYEK MIELŐBBI MEGKEZDÉSÉBEN, EGYESÜLETÜNK KIÍRJA AZ IDEI VERSENYT IS!

A verseny összdíjazása ebben az évben: 20,5 millió forint.

A verseny részleteiről weboldalunk "Championátus" menüpontjában olvashatnak, a kiírással kapcsolatos részletek pedig ezen az oldalon találhatók.

Ahogyan az előző évben, a versenyre nevezett lovak galoppversenyeken elért idei eredményei alapján is rangsorokat készítünk kategórinákénti bontásban. Az aktuális versenyállást, eredményeket honlapunkon fogjuk közölni.

A járványügyi veszélyhelyzet miatt a versennyel kapcsolatos változtatás jogát egyesületünk fenntartja.

Látogassák weboldalunkat!

Címkék : Championátus